CEWE FOTOKSIĄŻKA - wszystkie rodzaje papieru w jednym miejscu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Rodzaje papieru

Druk cyfrowy matowy standard

Druk cyfrowy matowy standard

Jakość stanowi dla nas najwyższą wartość.

Dla wszystkich wariantów druku cyfrowego CEWE FOTOKSIĄŻKI stosujemy wyjątkowo wysokiej jakości papiery. Zasadniczo używana jest gramatura 200 g/m2, do zeszytów 150 g/m2.

Szczególną pozycję zajmuje CEWE FOTOKSIĄŻKI XXL Panorama w ekskluzywnej oprawie ze skóry lub płóciennej Premium. jej wewnętrzne strony są produkowane na papierze Premium 250-g/m2.

Druk cyfrowy na papierze błyszczącym

Druk cyfrowy na papierze błyszczącym

W przypadku CEWE FOTOKSIĄŻKI w druku cyfrowym na papierze błyszczącym, stosujemy najwyższej jakości papier o gramaturze 200g/m2.

W procesie produkcyjnym papier wewnętrznych stron jest pokrywany błyszczącą powłoką, co sprawia, że papier posiada charakterystyczny blask. Dodatkowo powłoka ta chroni papier przed wilgocią i zabrudzeniami.

Druk cyfrowy matowy PREMIUM

Druk cyfrowy matowy PREMIUM

Jeśli wybierzesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na papierze matowym Premium to Twoje zdjęcia zachwycą i znacząco zyskają na jakości. Wpływa na to będzie miała także wysoka rozdzielczość wydruku oraz gramatura papieru - jako bazę stosujemy matowy papier o gramaturze 170 g/m2.

Pamiętaj, Twoje zdjęcia zasługują na najlepszą formę prezentacji.

Papier fotograficzny matowy (lay-flat)

Papier fotograficzny matowy

Wewnętrzne strony CEWE FOTOKSIĄŻKI są naświetlane w klasycznym procesie fotograficznym z zastosowaniem związków srebra. Po tym procesie następuje klejenie odpowiednich dwóch stron, co tworzy tzw. bindowanie lay-flat. Efekt? Łączenie stron nie ma w środku typowego, widocznego rowka i jest prawie idealnie płaskie. To doskonałe rozwiązanie dla prezentacji zdjęć rozciągających się na obu stronach. Matowy papier podkreśla intensywność kolorystyki oraz uwydatnia szczegóły.

Papier fotograficzny błyszczący (lay-flat)

Papier fotograficzny błyszczący

6 naszych formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI (Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa, Panorama XXL, XL, Duża i Duża Panorama) mogą być wykonane na szczególnie wyrazistym błyszczącym papierze fotograficznym. Proces fotograficzny jest identyczny, jak dla papieru matowego, ale efekt końcowy prezentuje się inaczej. Dzięki takiemu nośnikowi zdjęcia prezentują się doskonale, a kolorystyka i światło na zdjęciach jest perfekcyjne.

Dzięki błyszczącemu papierowi fotograficznemu, Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA stanie się ekskluzywnym unikatem.

Papier fotograficzny matowy Premium

Papier fotograficzny matowy Premium

NOWOŚĆ! Wydrukowana na papierze fotograficznym matowym Premium CEWE FOTOKSIĄŻKA zachwyci wyjątkowymi odczuciami optycznymi. Po papier fotograficzny matowy Premium sięgają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Czyste kolory, soczyste kontrasty i przestrzenna głębia ostrości, dodadzą Twoim zdjęciom życia i jeszcze lepiej przedstawią treść fotografii. Głęboko matowe, aksamitne uszlachetnianie zapobiega refleksom, chroni zdjęcia przed zabrudzeniami i przekonuje wrażeniami dotykowymi. Całość  uzupełnia bindowanie Lay-Flat (zdjęcie na dwóch sąsiednich stronach pozbawione jest przerwy na środku. Szczególnie zaprezentujesz więc fotografie panoramiczne lub grupowe ujęcia rodzinne.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej